10 myśli nt. „„zapałki bezpieczne”

  1. Zapałki bezpieczne, to takie które podpalają się po potarciu o draskę, a nie tak jak na amerykańskich filmach o byle co. Nie zmienia to faktu, że dzieci ich zjadać nie powinny.

  2. ale Wpada Adam! hehe nie wiedziales ze kiedys zapalki mogly myszy pogryzc i sie zame zapalaly, nawet pocierajac o sciane! Wiec ulepszono je i zrobiono zapalki bezpieczne, ktore jak juz ktos wczesniej wspomnial zapalaja sie tylko pocierajac o draske heh.

    W sumie ostatnio sie przekonalem jak pojechalismy na plaze z winem o 3 nad razem, ze moj inteligentny kolega myslal ze ksiezyc swieci wlasnym swiatlem, dlatego w pelni jest tak widno heh. Ja myslalem na poczatku ze on tylko zartuje ÆP

  3. chciałabym zauważyć, że Adam nie musi być koniecznie zapałkowym ignorantem, ani głupkiem. Ośmielę się zaryzykować teorię, że pytanie postawione w notce nie jest do końca na poważnie i nie ma na celu wytknięcia błędu producentom zapałek, a po prostu zwrócenie uwagi na zestawienie wyrażeń na opakowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>