25 myśli nt. „w komputerze koleżanki

 1. Po raz kolejny komentujesz w mimo że sam nie umiesz mówić po polsku. hipokryzja do sześcianu. ;]

  Pamiętaj gra się „na” nie „w” playstation xD

 2. Dziś, w zasadzie to wczoraj, oglądałam Dzień świra. Była tam taka scena, gdzie deklamowano modlitwę. Właśnie widzę jej zasadność. Lekturę polecam złośliwym komentatorom tego bloga.

 3. kij z tamtymi,prawdziwą gwiazdą jest łasic w users,któren to mam nadzieję za sprawą ‚jam łasica’.Dzieła dydaktyki,zostawiającego dożywotnie spaczenie w okolicach tworzenia się procesu lateralizacji.

 4. właściwie to nawet Miodek przyznał, że z tym „tą” i „tę” to już się upowszechniło używanie ich zamiennie. mnie też drażni np. „tą decyzję”, ale nie powinniśmy się tak irytować, bo to nie jest błąd;)
  besos.

 5. jeżeli ktoś rzeczywiście czyta moje notatki,
  to wie, że nie mam już czasu na zajmowanie się blogiem.

  więc prosze nie biadolić, że kiedyś było lepiej. po prostu gadata, żeby gadać.

 6. czytam i wiem co napisałeś, ale chyba lepiej odejść w chwale niż zniżać poziom i wtedy odejść?
  Chyba lepiej gdybyś rzadziej dodawał, ale żeby było w starym stylu :)
  Nie pozwól na to żeby studia odebrały Ci „to coś”.

 7. ale wiesz,
  tu chodzi o zwykłe pieprzenie,
  bo dopóki nikt nie będzie w stanie sprecyzować czym jest „to coś” i odwołać się do jakichś sensownych argumentów,
  to będę uważał, że zapodaje dętą gadkę ;-)

 8. „my wszystko fersztejen”:)
  co prawda z ąę nic mi chwilowo się nie przypomina, ale mieszkałem w okolicach sklepu z szyldem: „szop”. Cokolwiek miałoby to znaczyć, rzecz jasna:)

 9. Rozumiem, że teraz Adam powinien wrzucać swoje nagie zdjęcia, żeby ciekawiej było:P
  P.S. A poza tym, to wesoło się z Tobą tańczy na weselach;)

 10. taaak bo ja jestem takim niezadowolonym gagatkiem jak to Enkllawa pięknie ujęła i jeszcze ze mnie taki urwipołeć jest i nicpoń, zło w najczystszej postaci :) a wszystko dzięki temu, że napisałam kilka słów prawdy :] wybaczcie, że nie słodzę tu od góry do dołu tak jak inni, obiecuję poprawę ;p

 11. Też strasznie przepraszam, że wyraziłem swoje zdanie :)
  rozumiem że mam skoczyć do sklepu po wazelinę?
  Adam nie obrażaj się za to że ktoś Ci mówi prawdę, nie jestem hejterem czy dzieckiem neo które chodzi po Blogach, wybrzydza i obraża ludzi, ten blog jest jedynym na którego wchodzę i miło byłoby poczytać/oglądać coś inteligentnego a nie dennego i banalnego.

  Pozdrawiam

 12. Notka językowa, więc mnie się podoba, też nie lubię, jak ludzie niepoprawnie się wypowiadają, ale tym razem niestety nie masz racji :) Na trzecim roku polonistyki miałam wspaniały przedmiot zwany gramatyką historyczną języka polskiego i jako wyedukowana w tej kwestii pozwolę sobie zaznaczyć, że obie formy są poprawne, w tym jedna jest uwarunkowana historycznie. Oczywiście możemy rozprawiać o normie użytkowej i wzorcowej, moim zdaniem TĘ też brzmi lepiej, ale nie ma podstaw, by poprawiać TĄ :) Choć podziękowania za dobre chęci, dobrze i ładnie mówić należy! :)

 13. Tu nie bawimy się w prawdę, nieprawdę.
  Opinie są subiektywne, wymykają się takiemu wartościowaniu. Nie wiem, czy przez kilka ostatnich postów już czas nazwać blog dennym i banalnym.
  Może pożyczyć komuś wazeliny??? …

 14. Obie formy „tę decyzję” i „tą decyzję” są poprawne. Ta pierwsza jest starsza i bardziej elegancka, powinna być używana w tonie oficjalnym, ta druga sprawdza się w języku potocznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>