czy można podsłuchiwać bankomaty?

To jest bankomat:

Wytłumaczcie, proszę, po co bankomatowi wejście na słuchawki?

Czy na kartę kredytową można wgrać MPtrójki?

Jeżeli tak, to bankomat jest największym odtwarzaczem jaki widziałem.
I najdroższym.

31 myśli nt. „czy można podsłuchiwać bankomaty?

 1. No raczej dla niewidomych.
  Chyba że banki próbują zadowolić swojego klienta i puszczają mu muzykę w zamian za korzystanie z bankomatu :D

 2. 3 sekundy na googlach:

  http://www.rcpd.msu.edu/news-199

  The new machine is designed to accept standard headphones that allow the user to listen to an audio guided tutorial.

  Nowy bankomat jest zaprojektowany aby można było podłączyć standardowe słuchawki aby pozwolić użytkownikowi odsłuchać dźwiękowy przewodnik.

 3. Nie wiem czyj jest ten blog. Trafiłam tutaj przez przypadek. Myszka mi się zacieła i przekierowało mnie na Twego bloga… Zaciekawił mnie ;-)

  ps. jest mi smutno…

 4. mroczne-kalesony.

  Być może już gdzieś, tłumaczyłeś skąd się wzieła nazwa Twego bloga. Ale gdybym miała się doszukiwać, analizować każdy wpis z każego miesiąca zapewne ogarnęłabym tą sprawę za jakieś kilka dni ;-) może ułatwisz mi sprawę i poprostu w skrócie opowiesz historię nazwy ” mroczne-kalesony ” ??

 5. mroczne kalesony – lubię mrok i lubię absurd.
  chciałem w nazwie zawrzeć połączenie tych dwóch.

  pierwsze skojarzenie – mroczne kalesony.

  kolejne – demoniczne miętusy diabła.

  zostałem przy pierwszej wersji.

 6. Wejście na słuchawki w bankomacie, umieszczone w wyczuwalnym (odstającym) od reszty obudowy miejscu? Naprawdę nie domyśliłeś się do czego to jest? Następne zdjęcie jakie umieścisz to będzie facet który pokazuje jakieś dziwne znaki podczas panoramy?

 7. Ja również pierwszy raz widzę bankomat z wejściem na słuchawki. Chciałem jedynie zauważyć fakt, iż niektórzy zamiast pomyśleć, na siłę kombinują by zdobyć większą publikę.
  Niestety tym razem dużo więcej osób pośmieje się z niedojrzałego i niezbyt rozgarniętego autora tego zdjęcia, a nie z tego co przedstawia. Pozdrawiam i gratuluje przyjęcia do Akademii Teatralnej ;)

 8. no dla niewidomych jest wtyczka na sluchawki,bo przeciez nie po to zeby sprawna osoba poszla do bankomatu zeby sobie muzyki posluchac:)

 9. no dla niewidomych jest wtyczka na sluchawki,bo przeciez nie po to zeby sprawna osoba poszla do bankomatu zeby sobie muzyki posluchac:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>