7 myśli nt. „Studnia w centrum Warszawy

  1. Zaje*bisty blog !! Pierwszy raz tu weszłam i po prostu go uwielbiam ! A szczególnie ten filmik video, to „Demko” w notce,która jest niżej. Wiesz może co to za koleś jest, który na tym filmiku tańczy ?? Uwielbiam to :))) 3maj się i chciałabym o odpowiedź na moje pytanie ;) Możesz odp. na mojego meila.

  2. czuje się zawiedziona Adam… Przyznaje że Cie naprawde lubiłam, ale sądziłam, że jeśli znajdujesz czas na pisanie bloga to znajdziesz też na odpisywanie na komentarze… ale cóż zawiodłam się. Mimo wszystko Cię lubię.

  3. Ciekawy kontrast… jednak z cała pewnoscia wole podziwiac stare kamienice niz nowoczesne budynki… sat takie zimne i bez duszy… Natomiast wszystkie wiekowe budowle maja w sobie cos co mnie przyciaga.

  4. hehe… czy to nie jest przypadkiem miejsce gdzie był po części krecony teledysk Sławka Uniatowskiego ,,Wciąż jeszczę wierzę w nas”…?

  5. No niezle to wyglada: kamienica i nowoczesny wierzowiec. Dobry kontrast. Jaka duza roznica miedzy tymi dwoma budynkami…w tym wierzowcu..nie ma tak ozdobnej architektury jak w kamienicy…te ozdoby…ta fotografia pozwala dostrzec roznorodnosc architektury w naszym miescie-> Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>